Державна лісова охорона Апостолівського лісництва нагадує, що з настанням пожежонебезпечного періоду збільшується вірогідність пожеж в лісових насадженнях.
Тому, звертаємо увагу сільгоспвиробників та громадян, що в цей період категорично заборонено розведення вогню в лісових насадженнях та спалення сухої трави.
Попереджаємо, що за пошкодження лісових насаджень шляхом підпалу винних буде притягнуто до адміністративної відповідальності.
Так, згідно ст.77 «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 3060грн. до 6120грн. на громадян та від 15300грн. до 21420грн. на посадових осіб.
А відповідно до Кримінального Кодексу України ст.245, якщо спричинені тяжкі наслідки від пожежі – покарання може бути у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років.
БЕРЕЖІТЬ ЛІС!!!!!